O KANCELARII

O nas

Kancelaria Mazur i Wspólnicy powstała w 2011 roku, łącząc w jedną zorganizowaną całość potencjał doświadczonych prawników, głównie wywodzących się z sektora obsługi przedsiębiorstw. Połączyła nas pasja wykonywania zawodu oraz życiowe zasady, którymi kierujemy się w każdym aspekcie swojej pracy – sumienność, staranność, rzetelność, uczciwość i oddanie sprawie.
W odróżnieniu od wielu kancelarii postanowiliśmy zawęzić zakres naszej działalności. Dzięki temu staliśmy się specjalistami w swoich dziedzinach (np. jako jedyna kancelaria w Polsce posiadamy wydzielony i tak znacznie rozbudowany oddział zajmujący się tylko i wyłącznie tzw. "kredytami pseudofrankowymi"). Nie obsługujemy podmiotów rynku finansowego, dzięki czemu sektor bankowy nie ma ekonomicznego wpływu na nasze działania.

Zaufanie

Pewność, bezpieczeństwo i zaufanie to fundamenty współpracy z naszą Kancelarią – zarówno w sprawach biznesowych, jak i w sprawach o szczególnej wrażliwości, jak sprawy rodzinne i karne. Dlatego wszystkie fakty, dokumenty i okoliczności, o których dowiadujemy się podczas współpracy z Klientem, pozostają na zawsze w najwyższym stopniu chronione. Na zawsze też pozostają objęte tajemnicą zawodową radcy prawnego i adwokata. Od zasad tych nie ma u nas wyjątków. Każdy członek zespołu naszej Kancelarii spełnia najwyższe wymagania w powyższym zakresie. Dbamy również o bezpieczeństwo korespondencji elektronicznej - na żądanie Klienta udostępniamy bezpieczny kanał komunikacji szyfrowanej.
Nie jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością (spółką z o.o.).

Wiedza

Główną siłą naszej Kancelarii jest wiedza i doświadczenie partnerów. Łączymy je w jednym celu – dla pełnej ochrony interesów naszych Klientów. W przeszłości świaczyliśmy usługi w najbardziej wymagających sektorach gospodarki, takich jak telekomunikacja czy energetyka, współpracując z największymi firmami w kraju. Pracujemy skutecznie i efektywnie. Myślimy innowacyjnie i nowatorsko, poszukując niekonwencjonalnych rozwiązań pozornie nierozwiązywalnych problemów. Działamy wnikliwie i z zaangażowaniem.
O przydatności naszej wiedzy i jakości naszej pracy świadczy to, że nie potrzebujemy reklamy (np. nie widać nas wśród nachalnych reklam w wyszukiwarkach).
Zdecydowana większość Klientów kontaktuje się z nami z polecenia osób, które dotychczas korzystały z naszych usług.
Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.   Aleja Róż 12   00-556 Warszawa   KRS 0000387020
phone_forwarded
A my do Ciebie oddzwonimy

Akceptuję rodo:

Klikając przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.