skip to main content
logo

Założyciele:


Izabela Łebko-Mazur
Adwokat, partner zarządzający Kancelarii

Doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym oraz karnym. Wraz z zespołem prawa rodzinnego prowadzi wszelkie sprawy dotyczące m.in. rozwodów, separacji, alimentacji, podziałów majątku, opieki nad dziećmi czy praw stanu. Osobiście nadzorując zespół prawa karnego, prowadzi sprawy związane z obroną w procesach karnych, reprezentując także oskarżycieli posiłkowych i pokrzywdzonych. Jej praktyka obejmuje również sprawy z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego i administracyjnego. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2002) oraz aplikację sędziowską w Warszawie (2006). W swojej bogatej karierze zawodowej świadczyła także usługi wsparcia prawnego dla biznesu oraz administracji publicznej, będąc członkiem zespołów prawnych, między innymi Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czy Totalizatora Sportowego.
Mec. Izabela Łebko-Mazur kieruje praktyką adwokacką.
ilm@mazuriwspolnicy.pl

 
Robert Mazur
Radca prawny, partner zarządzający Kancelarii

Doświadczony prawnik procesowy. Z rynkiem usług prawniczych związany już od drugiego roku studiów prawniczych (1997). Specjalizuje się w postępowaniach przeciwko instytucjom finansowym, takim jak: banki, parabanki, pośrednicy finansowi, zakłady ubezpieczeń czy fundusze inwestycyjne. Reprezentuje kredytobiorców w postępowaniach przeciwko bankom stosującym niedozwolone klauzule umowne, w tym w umowach o kredyt indeksowany/denominowany do CHF.
Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (2000) oraz Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (Prawo Europejskie – 2004). Od 2006 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
Mec. Robert Mazur zajmuje się wyłącznie sprawami kredytów pseudofrankowych oraz UNWW (tzw. "ubezpieczenie niskiego wkładu własnego").Radcowie prawni:
Joanna Michałek-Kardas
Radca prawny, partner Kancelarii

Od 2011 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Zdobyła doświadczenie procesowe reprezentując przed sądami Towarzystwa Ubezpieczeń, a także świadcząc usługi dla kancelarii prawniczych w Warszawie i Lublinie. Uczestnik Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Reprezentuje Klientów w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego i prawa bankowego.Michał Sikorski
Radca prawny, partner Kancelarii

Ukończył aplikację sądową zdając egzamin sędziowski, a następnie zdobywał praktykę pracując w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Od 2012 r. jest wpisany na listę radców prawnych. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych. Aktualnie specjalizuje się w obsłudze spraw konsumentów pozywających banki.Justyna Wyszczelska
Radca prawny, partner Kancelarii

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie od 2013 r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z największych kancelarii specjalizującej się w prawie ubezpieczeniowym. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych.
Z sukcesem reprezentuje konsumentów w sporach sądowych wytaczanych bankom.Wojciech Sawicki
Adwokat, partner Kancelarii

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze bankowym, jak również współpracując ze znaną krakowską kancelarią prawną (obsługującą między innymi podmioty notowane na warszawskiej GPW), a także współpracując ze stowarzyszeniem zajmującym się pomocą prawną obywatelom poszkodowanym przez polski wymiar sprawiedliwości.
Od 2014 roku zajmuje się pomocą prawną dla konsumentów pokrzywdzonych nieuczciwymi praktykami sektora bankowego.
Doświadczony prawnik procesowy, dla którego sala sądowa jest wiodącym miejscem wykonywania zawodu.

Dominik Gluza
Radca prawny, partner Kancelarii

Świadczył usługi prawnicze m.in. dla: jednej z największych polskich kancelarii, administracji państwowej na szczeblu centralnym, dużych spółek handlowych (w tym notowanych w ramach WIG20).
Twórca zaawansowanych strategii procesowych. Miłośnik nowych technologii - zwolennik wykorzystywania nowoczesnych urządzeń na sali sądowej. Współtwórca szeregu przepisów w obszarze sektora telekomunikacyjnego. Prawnik stosujący tzw. realistyczną koncepcję prawa - skupia się na praktycznym podejściu do przepisów.dr Beata Sieńko-Kowalska
Radca prawny, partner Kancelarii

Od 2011 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doktor nauk prawnych (tytuł uzyskany na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego). Ukończyła Podyplomowe Studia Zagadnień Legislacyjnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada doświadczenie w pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych, jak i wieloletnią praktykę w obsłudze prawnej firm oraz w zakresie nadzoru korporacyjnego. Autorka publikacji z obszaru prawa gospodarczego, finansowego i bankowego.Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.   Aleja Róż 12   00-556 Warszawa   KRS 0000387020