Analiza

Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

Jesteśmy wiodącą kancelarią prawną, wyspecjalizowaną w wygrywaniu sporów z bankami. Mamy coraz więcej Klientów, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia w obsłudze obiegu dokumentów (i nie tylko).

Uwaga: nie zatrudniamy na kilka miesięcy - chcemy nawiązać współpracę na lata.

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie recepcji i przyjmowanie gości;
  • wysyłka pism;
  • odbiór i dystrybucja dokumentów;
  • archiwizacja dokumentów (skanowanie, opisywanie);
  • zamawianie artykułów biurowych;
  • ustalanie statusów spraw sądowych;
  • sporadyczny kontakt z Klientami;
  • bieżąca pomoc pozostałym członkom Zespołu Kancelarii (w zależności od Twoich kompetencji).

Wymagania:

  • absolutna dokładność;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja pracy;
  • zdolność koncentracji w dynamicznym środowisku;
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin;
  • umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym;
  • znakomitą atmosferę;
  • wynagrodzenie zależne od Twoich kompetencji.

Jak aplikować?

Wyślij nam swoje CV na adres praca|mazuriwspolnicy.pl| |praca|mazuriwspolnicy.pl
W mailu lub w CV umieść informację, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.