skip to main content
logo
O KANCELARII

O nas

Kancelaria Mazur i Wspólnicy powstała w 2011 roku, łącząc w jedną zorganizowaną całość potencjał doświadczonych prawników, głównie wywodzących się z sektora obsługi przedsiębiorstw. Połączyła nas pasja wykonywania zawodu oraz życiowe zasady, którymi kierujemy się w każdym aspekcie swojej pracy – sumienność, staranność, rzetelność, uczciwość i oddanie sprawie. W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych Klientów wyodrębniliśmy w 2013 roku dział wyspecjalizowany w obsłudze spraw rodzinnych i karnych, na którego czele stoi adwokat Izabela Łebko-Mazur. Dowodem uznania naszych Klientów dla naszej pracy jest przede wszystkim fakt, że zdecydowana większość Klientów kontaktuje się z nami z polecenia osób, które dotychczas korzystały z naszych usług. Zapraszamy do bliższego poznania nas w zakładce „Zespół”.

Zaufanie

Pewność, bezpieczeństwo i zaufanie to fundamenty współpracy z naszą Kancelarią – zarówno w sprawach biznesowych, jak i w sprawach o szczególnej wrażliwości, jak sprawy rodzinne i karne. Dlatego wszystkie fakty, dokumenty i okoliczności, o których dowiadujemy się podczas współpracy z Klientem, pozostają na zawsze w najwyższym stopniu chronione. Na zawsze też pozostają objęte tajemnicą zawodową radcy prawnego i adwokata. Od zasad tych nie ma u nas wyjątków. Każdy członek zespołu naszej Kancelarii spełnia najwyższe wymagania w powyższym zakresie. Dbamy również o bezpieczeństwo korespondencji elektronicznej - na żądanie Klienta udostępniamy bezpieczny kanał komunikacji szyfrowanej.
Nie jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością (spółką z o.o.).

Wiedza

Siłą naszej Kancelarii są wiedza i doświadczenie partnerów, prawników oraz zewnętrznych doradców. Łączymy je w jednym celu – dla pełnej ochrony interesów naszych Klientów. Zespół Kancelarii może poszczycić się wszechstronnym i wieloletnim doświadczeniem, zdobytym we współpracy z największymi firmami w kraju, w najbardziej wymagających sektorach gospodarki, takich jak telekomunikacja czy energetyka. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości obsługę prawną we wszelkich powierzonych nam sprawach. Pracujemy skutecznie i efektywnie. Myślimy innowacyjnie i nowatorsko, poszukując niekonwencjonalnych rozwiązań pozornie nierozwiązywalnych problemów. Działamy wnikliwie i z zaangażowaniem. Zapraszamy do bliższego poznania nas w zakładce „Zespół”.
Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.   Aleja Róż 12   00-556 Warszawa   KRS 0000387020